Kuulutuse kaudu töö leidmine on lihtne!

Kui soovite leida uusi kliente, lisateenistust või tellimusi, on Koguteenused teile suureks abiks. Meie platvorm on loodud selleks, et aidata teil kiiresti leida sobivaid spetsialiste või tellimusi erinevate tööde teostamiseks. Püüame tagada, et iga Eesti kui ka teiste Balti riikide elanik teaks, et meie portaalist leiate alati sobiva meistri või spetsialisti, olenemata töö keerukusest. Tööpakkuja saab avaldada kuulutuse stiilis "töö otsib tegijat".

Tellijad ja/või töövõtjad saavad meie platvormil avaldada kuulutuse ning teie saate nende seast sobiva valiku teha. Võtke tellija või töövõtjaga ühendust isikliku konto kaudu, arutage töö või projekti tingimused läbi ning kui kõik sobib, klõpsake lihtsalt nupul "Valin teid tellimuse täitjaks".

Kas otsite teenusepakkujat või olete spetsialist, kes soovib tööd või tööotsa leida?

Tellija või spetsialisti rolli valimiseks nihutage liugurit, valige piirkond, kus soovite teenust pakkuda või saada ja avaldage kuulutus või otsige endale sobiv tellimus või vajalik spetsialist. Seejärel valige eriala. Erialade all on spetsialiste igast valdkonnast. Näiteks rubriigist «Ehitus» leiab abitöölisi, maalreid, müürseppi, puuseppi, plaatijaid ja veel paljude muude erialade asjatundjaid. Postitage kuulutus, milles kirjeldate oma teenust ja töökogemusi, et teile saaks tööd pakkuda. Kui leiate huvitava tellimuse koos ettepanekuga mõne ülesande täitmiseks, saate tellijale ka ise kirjutada.

Meist ajakirjanduses