Kuulutuse kaudu töö leidmine on lihtne!

Kui otsite uusi kliente, lisateenistust või uusi tellimusi, on Koguteenused teile suureks abiks. Meie portaal on loodud selleks, et aidata teil leida kiiresti spetsialiste või tellimusi erinevate tööde tegemiseks. Püüdleme selle poole, et iga nii Eesti kui teiste Balti riikide elanik teaks, et leiab meie portaalist alati sobiva meistri või spetsialisti ükskõik kui keerulise tööülesande täitmiseks. Tööpakkuja aga saab avaldada kuulutuse a la «töö otsib tegijat».

Tellijad ja/või töövõtjad avaldavad meie portaalis kuulutuse ja teie saate nende seast valida endale sobiva. Võtke tellija või töövõtjaga isikliku kabineti kaudu ühendust, rääkige töö või projekti tingimused läbi ja kui kõik klapib, klõpsake lihtsalt nupul «Valin teid tellimuse täitjaks».

Kas otsite teenusepakkujat või olete spetsialist, kes soovib tööd või tööotsa leida?

Tellija või spetsialisti rolli valimiseks nihutage liugurit, valige piirkond, kus soovite teenust pakkuda või saada ja avaldage kuulutus või otsige endale sobiv tellimus või vajalik spetsialist. Seejärel valige eriala. Erialade all on spetsialiste igast valdkonnast. Näiteks rubriigist «Ehitus» leiab abitöölisi, maalreid, müürseppi, puuseppi, plaatijaid ja veel paljude muude erialade asjatundjaid. Postitage kuulutus, milles kirjeldate oma teenust ja töökogemusi, et teile saaks tööd pakkuda. Kui leiate huvitava tellimuse koos ettepanekuga mõne ülesande täitmiseks, saate tellijale ka ise kirjutada.