Kuulutuse lisamine veebilehele KOGUTEENUSED.EE

Sisenege avalehel jaotisse «koostan kuulutuse» ja sisestage juhiseid järgides teave pakutava teenuse või otsitava spetsialisti kohta.

Kui olete KOGUTEENUSED.EE lehel esmakordselt, peate kuulutuse lisamiseks registreeruma. Pärast registreerumist on teil juurdepääs isiklikule kontole, kus saate koostada ja muuta kahte tüüpi kuulutusi:

  • 1. Töövõtja - spetsialist, kasutaja, kes koostab vastavas rubriigis teenuse osutamise kuulutuse.
  • 2. Tellija - tööandja või kasutaja, kes koostab spetsialisti leidmiseks kuulutuse (tellimuse) konkreetse teenuse osutamiseks. Kui tellija loob tellimuse, määrab ta konkreetse rubriigi ning kõik selles rubriigis kuulutusi avaldanud teenusepakkujad (spetsialistid) võivad saada automaatse teate uue tellimuse kohta, mis võiks neile huvi pakkuda. Kasutajatevahelise koostöö hõlbustamiseks on loodud mugav süsteem, mis võimaldab spetsialistidel ja klientidel omavahel suhelda tellimuses osalemise taotluste kaudu ning klient saab omakorda valida endale meelepärase töövõtja.

Muud olulised punktid

Kasutaja saab sõnumites suhelda ja teiste kasutajate küsimustele vastata, neid kommenteerida ja hinnata, nii töövõtja kui kliendina teisi kasutajaid lemmikute jaotisse salvestada ning omada oma kuulutuste, taotluste, CV-de ja portfooliote arhiivi ning e-rahakotti.

KOGUTEENUSED.EE hõlmab erinevaid teenuseid ning kui kasutaja ei leia sobivat rubriiki ja alarubriiki konkreetse teenuse jaoks, võib ta selle alati ise luua. Pärast administraatori heakskiitu või muudatusi tekib kasutamiseks uus mugav rubriik. Tänu sellele täiustame ja arendame veebilehte kõik koos vastavalt enda vajadustele.

Ühe kuulutuse avaldamine on tasuta ja tähtajatu.

KOGUTEENUSED.EE lisateenuste hinnad asuvad hinnalingil.

Tasuliste teenuste puhul raha kuulutuse ennetähtaegse eemaldamise korral ei tagastata.

Enne avaldatud kuulutuse tähtaja lõppemist saadetakse kasutajale sellekohane teade ja ta saab lingil klõpsates kuulutust pikendada.

Teie kuulutuse avaldamise tähtaja möödumisel läheb see automaatselt arhiivi, kus seda saab alati vaadata, muuta, kustutada või aktiveerida.

Pärast kuulutuse eemaldamist ei saa seda enam taastada ei selle omanik ega klienditugi.

Oleme väga tänulikud, kui jätate veebilehe mugavuse ja parandamise huvides kommentaare ning kirjutate oma soovidest aadressil klienditugi@koguteenused.ee.