Kuulutuse lisamine veebilehele KOGUTEENUSED.EE

Sisenege avalehel jaotisse «koostan kuulutuse» ja sisestage juhiseid järgides teave pakutava teenuse või otsitava spetsialisti kohta.

Kui olete KOGUTEENUSED.EE lehel esmakordselt, peate kuulutuse lisamiseks registreeruma. Pärast registreerumist on teil juurdepääs isiklikule kontole, kus saate koostada ja muuta kahte tüüpi kuulutusi:

  • 1. Töövõtja – spetsialist, kasutaja, kes koostab vastavas rubriigis teenuse tellimuse kuulutuse.
  • 2. Tellija – tööandja, kasutaja, kes koostab spetsialisti otsimise kuulutuse (tellimuse) konkreetse teenuse osutamiseks. Kui tellija koostab tellimuse, näitab ta seejuures ära konkreetse rubriigi ja kõik teenusepakkujad, kes sellesse rubriiki kuulutuse paigutavad, võivad saada neid huvitada võiva tellimuse kohta automaatse teavituse. Kasutajatevahelise koostöö huvides töötati välja mugav süsteem, mis võimaldab tellimuses osalemise taotluste kaudu omavahel suhelda spetsialistidel ja kliendil, kes valib ja määrab endale meelepärase töövõtja.

Muud olulised punktid

Kasutaja saab sõnumites suhelda ja teiste kasutajate küsimustele vastata, neid kommenteerida ja hinnata, nii töövõtja kui kliendina teisi kasutajaid lemmikute jaotisse salvestada ning omada oma kuulutuste, taotluste, CV-de ja portfooliote arhiivi ning e-rahakotti.

KOGUTEENUSED.EE hõlmab kõikvõimalikke teenuseid ja kui kasutaja konkreetse teenuse jaoks sobivat rubriiki ja alarubriiki ei leia, saab ta selle alati ise luua ja administraatori heakskiidul või muutmise järel tekib uus kasutamiseks mugav rubriik. Tänu sellele täiustame ja arendame veebilehte kõik koos enda vajadustele vastavaks.

Ühe kuulutuse avaldamine on tasuta ja tähtajatu.

KOGUTEENUSED.EE lisateenuste hinnad asuvad hinnalingil.

Tasuliste teenuste puhul raha kuulutuse ennetähtaegse eemaldamise korral ei tagastata.

Enne avaldatud kuulutuse tähtaja lõppemist saadetakse kasutajale sellekohane teade ja ta saab lingil klõpsates kuulutust pikendada.

Teie kuulutuse avaldamise tähtaja möödumisel läheb see automaatselt arhiivi, kus seda saab alati vaadata, muuta, kustutada või aktiveerida.

Pärast kuulutuse eemaldamist ei saa seda enam taastada ei selle omanik ega klienditugi.

Oleme väga tänulikud, kui jätate veebilehe mugavuse ja parandamise huvides kommentaare ning kirjutate oma soovidest aadressil klienditugi@koguteenused.ee.